Aktuálně 51292 nabídek práce!

Nabídka práce: MECHANIK - SEŘIZOVAČ/ ELEKTRIKÁŘ, Klatovy

Pozice:
MECHANIK - SEŘIZOVAČ/ ELEKTRIKÁŘ
Zaměstnavatel:
AEROXON s.r.o.
IČO:
49196821
Oblast (okres, kraj):
Klatovy
Obor práce:
Výroba a provoz
Nejnižší požadované vzdělání:
Středoškolské
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Změněná pracovní schopnost:
Ne
Mzda:
28000
Popis práce:

POŽADUJEME: vyučení, technická znalost výhodou
NÁPLŇ PRÁCE: oprava a údržba výrobních zařízení, údržba a seřizování elektro příslušenství
NABÍZÍME: pracovní smlouva na dobu neurčitou, pracovní doba 37,5 hodiny týdně, výkonnostní prémie nad rámec základní mzdy, příjemné pracovní prostředí, stravování v areálu s příspěvkem zaměstnavatele nebo stravenky, 5 týdnů dovolené, vzdělávací kurzy, školení, 13. a 14. plat, příspěvek na zdraví, příspěvek na dopravu, měsíční příspěvek na penzijní spoření, mimořádné odměny, bonus za docházku, firemní akce (letní a zimní oslava)
KONTAKT: p. Martina Řezanková - personální oddělení, tel. 724 529 897, martina.rezankova@aeroxon.cz, p. Petr Flaks, tel. 702046650, email: petr.flaks@aeroxon.cz

Kontakt na zaměstnavatele

Kontaktní osoba:
Martina Řezanková
Telefon:
376 333 611
Počet zobrazení inzerátu:
1403×